O nás

 

Naši sázkovou kancelář provozuje The Stars Group, jedna z nejdůvěryhodnějších a nejlépe zavedených společností ve světě online hraní a také společnost, která stojí za předními značkami odvětví, jako je PokerStars.

Veřejná obchodní společnost The Stars Group Inc. je kótovaná na burze v Torontu a burze Nasdaq, a proto se na každém z trhů, na kterých podnikáme, řídíme těmi nejpřísnějšími předpisy. Vlastníme licence po celém světě a pracujeme s místními regulátory a nezávislými třetími stranami, které nabízí služby prověřování, abychom dosáhli té nejvyšší úrovně integrity a bezpečnosti. Vždy si můžete být jistí, že naše hry – a vaše prostředky – jsou v bezpečí.

Obrovská nabídka sportů a příležitostí

Nabízíme širokou nabídku různých sportů, příležitostí a funkcí navržených tak, aby vaše sázení bylo komplexním, zábavným a snadným zážitkem. Sledujeme největší sportovní události světa a náš špičkový software i jeho originální, pokročilé funkce z nás dělají volbu číslo jedna pro miliony hráčů z celé planety. U nás vždy najdete skvělé speciální nabídky a díky účtu Stars budete mít také okamžitý přístup do největší online pokerové herny na světě – dokonce můžete využívat stejnou peněženku jak pro poker, tak i pro sportovní sázení.

Nejlepší podpora a rychlé a jednoduché transakce

Náš tým Zákaznické podpory je připraven vám pomoci 24 hodin denně, a to s jakýmkoliv problémem. Prostě kontaktujte Zákaznickou podporu a rychle obdržíte odpověď.

Vložit prostředky na váš účet Stars je také velmi rychlé a snadné. K tomu vám nabízíme celou řadu platebních metod. Ke svým výhrám se dostanete pomocí rychlých výběrů prostředků.

Plně licencované a regulované

Jsme licencovaná, registrovaná a legální firma, která funguje podle všech zákonů a nařízení zemí, v nichž podnikáme. Opravdu věříme ve Zodpovědné hraní a nabízíme řadu nástrojů vytvořených tak, aby naši zákazníci měli plnou kontrolu nad svým sportovním sázením online.