Zodpovědné hraní

Prohlášení

Stars Group usiluje řadou opatření o pomoc a ochranu hráčů, kteří mohou být negativně ovlivněni dopady hazardních her. Patří mezi ně nástroje pro vlastní vyloučení, doporučení pro zodpovědné hraní, rozpoznávání rizik a ověřování hráčů.

Jsme odhodláni pomoci a ochránit ty, kteří by vůbec neměli sázet nebo kteří chtějí omezit své sázení.

Ověření věku

Nezletilí zákazníci, kteří poskytnou nepřesné a nečestné informace o svém skutečném věku, mohou přijít o všechny své výhry a čelit trestnímu stíhání.

Co děláme

 • Každý, kdo si zakládá nový účet, musí zaškrtnout políčko potvrzující, že je starší 18 let. Tímto všechny upozorňujeme, že nepřijímáme zákazníky mladší 18 let.
 • Když si zákazník zakládá účet, požadujeme jeho jméno, adresu a datum narození, abychom se ujistili, že je starší 18 let.
 • Marketing a propagaci nezaměřujeme na nezletilé zákazníky. Upoutávat nezletilé zákazníky nepovažujeme za dobré pro obchod a ani to není v souladu s našimi osobními a firemními hodnotami.

Co můžete udělat vy

 • Zajistěte ochranu svého počítače. Všechny počítače Windows by měly mít nastavenu ochranu heslem. To znamená, že abyste se dostali na plochu, musíte nejprve zadat heslo. Jedná se o všeobecně osvědčený postup, ale hraje ještě větší roli, pokud máte v domácnosti děti nebo teenagery. Důležité je také uchovávat své Stars ID a heslo v tajnosti. Můžete si zvolit, aby si software nepamatoval vaše heslo při každém přihlašování. Pokud máte obavy, že by se někdo jiný mohl pokusit o přístup k vašemu účtu Stars, neměli byste povolit zapamatování hesla v softwaru.
 • Jestliže máte doma děti nebo teenagery, používejte ochranný software, který dokáže omezit webové stránky, ke kterým budou mít přístup, zabrání sdílení souborů a celkově vám poskytuje detailní kontrolu nad tím, jak vaše děti užívají internet. Zde je seznam některých z těchto programů:
 • Pokud víte, že naši platformu užívá nezletilá osoba, informujte nás. Jednoduše kontaktujte Zákaznickou podporu a my to hned prověříme. Nejprve to prošetříme, a pokud se tato skutečnost potvrdí, pozastavíme zákazníkovi účet a vyžádáme si prokázání jeho totožnosti. Tato hlášení bereme velmi vážně.
 • Buďte zodpovědným rodičem. V mnoha případech stačí být pouze pozorní a mít otevřené oči. Pokud uslyšíte své děti mluvit o účtech pro online hraní, vkladech a výběrech, zeptejte se jich na to. Jestliže na jejich počítači uvidíte tento software, odinstalujte ho a položte jim další otázky. Zodpovědní rodiče jsou nejlepším začátkem v prevenci hraní nezletilých. Doporučení k tomu, jak s mladými lidmi mluvit o hazardních hrách najdete zde.

Dobrovolné vyloučení

Pokud se domníváte, že sázení je pro vás spíše překážkou v životě než zábavou, chceme vám pomoci. Nejprve si prosím zodpovězte následující otázky:

 1. Trávili jste někdy čas určený pro práci nebo školu sázením?
 2. Způsobilo někdy sázení, že jste opominuli své vlastní dobro nebo dobro své rodiny?
 3. Prodali jste někdy něco nebo si půjčili peníze, abyste mohli financovat své sázení?
 4. Sázeli jste někdy až do ztráty posledních peněz?
 5. Sázeli jste někdy déle, než jste plánovali?
 6. Zvažovali jste někdy sebevraždu v důsledku svého sázení?

Pokud jste na některé z těchto otázek odpověděli „Ano“, radíme vám navštívit Anonymní gamblery.

Na jedné z následujících webových stránek si můžete udělat úplný test:

http://www.gamcare.org.uk/get-advice/self-assessment-tool
www.ncpgambling.org/i4a/survey/survey.cfm?id=6

Také vám nabízíme možnost vyloučit se ze sázení na různě dlouhou dobu.

To uděláte, když se přihlásíte ke svému účtu prostřednictvím našeho webu, otevřete „Účet“ a ve vyskakovacím okně zvolíte „Zodpovědné hraní“.

Berte prosím na vědomí, že všechna dobrovolná vyloučení a odpojení na určitý čas jsou po předem stanovenou dobu nevratná. Navíc se vlastní vyloučení vztahuje na všechny příležitosti. Vaše dobrovolné vyloučení se bude vztahovat na váš účet Stars a na všechny produkty Stars Group, které pro hraní vyžadují vaše Stars ID.

 • Nabízíme 12 a 24hodinové vyloučení ze hry na vlastní žádost, ale také možnost nehrát po dobu 7 dní, 30 dní, 60 dní a 120 dní. U nás nebudete moci sázet. Jakmile kliknete na tlačítko požadující oddychový čas nebo vlastní vyloučení, období se začne měřit. Bude požádáni, abyste uzavřeli všechny stoly, u kterých hrajete. Poté už na svůj účet Stars nebudete moci vkládat ani z něho provádět převody jiné účty. Dále od nás nebudete dostávat marketingové e-maily ani zpravodaje.
 • Dobrovolné vyloučení na 6 měsíců. Toto je podobné jako u jiných oddychových časů s tou výjimkou, že budete požádáni, abyste ze svého účtu Stars vybrali všechny prostředky. Navíc vám hraní nebude obnoveno automaticky. Pokud se chcete vrátit, kontaktujte kdykoliv po skončení vašeho období vlastního vyloučení Zákaznickou podporu.
 • Dobrovolná vyloučení delší než 6 měsíců a trvalá vyloučení ze hry. Pokud si přejete dobrovolně vyloučit na dobu delší než 6 měsíců, nebo chcete vyloučit nastálo, kontaktujte prosím Zákaznickou podporu.
 • U zákazníků, kteří se vyloučí z hraní, i když mají otevřenou sázku, se sázka vypořádá normálně.

Pokud používáte Windows nebo počítač Mac a chcete se vyloučit ze všech online herních aktivit, zvažte stažení softwaru gamban®, který vám pomůže zablokováním přístupu k veškerému online hraní.

Můžete také vyzkoušet softwarovou aplikaci GamBlock, která omezuje přístup počítače na online herní sítě.

Jak sázet online na sporty zodpovědně

Pokud se rozhodnete sázet online, existují obecná pravidla, která vám pomohou být v bezpečí a snížit riziko výskytu problémů:

 1. Sázejte pro zábavu a ne pro výdělek.
 2. Sázejte s penězi, o které můžete přijít. Nikdy nepoužívejte peníze, které potřebujete na důležité věci, jako je jídlo, nájem, účty nebo škola.
 3. Nastavte si limit pro vklad, abyste nikdy nemohli prohrát víc, než si můžete dovolit.
 4. Nikdy se nesnažte dohnat své ztráty. Pokud prohrajete, nesázejte vyšší částky, abyste si kompenzovali ztráty.
 5. Nesázejte, pokud jste rozrušení, unavení nebo deprimovaní. Je velmi obtížné dělat správná rozhodnutí, když se necítíte dobře.
 6. Vyvažujte sázení i jinými aktivitami. Najděte si i jiné způsoby zábavy, aby sázení nezabíralo příliš velkou část vašeho života.

Pokud cítíte, že byste mohli mít problém s hraním a hledáte další radu nebo konzultaci, můžete navštívit tyto webové stránky:

Volba limitů

Podle českého zákona o hazardních hrách si před tím, než budete moci sázet nebo hrát na internetu, musíte nastavit limity sázek. Budete požádáni, abyste si nastavili limity sázek a čistých ztrát u sázení a živých her a také počet přihlášení za měsíc a minut přihlášení, než budete ze svého účtu automaticky odhlášeni.

Omezení sázení na sporty

Nastavení limitů sázek umožňuje hráčům mít kontrolu nad svým sázením díky tomu, že si nepovolí sázení na určitých výších sázek.

Své sázení můžete omezit v menu Zodpovědné hraní, které naleznete pod „Nástroje“ > „Zodpovědné hraní„ > „Omezit výši sázek na sporty“ (na počítači) nebo pod „Více“ > „Nastavení a nástroje“ (v aplikaci na mobilu). V tomto menu se také můžete úplně vyloučit ze sázení na sporty tím, že zvolíte „Nehrát“.

Na svůj účet se také můžete přihlásit prostřednictvím naší webové stránky. Z menu „Účet“ můžete přistupovat k našim nástrojům pro zodpovědné hraní.

Nastavení limitů u vašich vkladů a nákupů o reálné peníze

Věříme, že máte mít možnost spravovat svůj vlastní rozpočet určený k sázení online. Umožňujeme vám omezit své vlastní týdenní limity pro vklad. Tyto limity pochopitelně nemohou být vyšší než ty, které jsou již nastavené na vašem účtu.

Omezení limitů kurzu/sázek u sportovního sázení

Máte možnost nastavit celkový počet sázek, které můžete vsadit v jednom dni nebo kalendářním měsíci. Také máte možnost nastavit částku čistých ztrát na den a na kalendářní měsíc.

Nastavit limity kurzu/sázek

Omezení přístupu k účtu prostřednictvím limitů

Na síti vám umožňujeme nastavit si maximální počet přihlášení k vašemu účtu Stars za kalendářní měsíc. Také si můžete nastavit maximální počet minut za den, kdy jste přihlášeni, než budete automaticky odhlášeni a můžete zvolit časové období mezi odhlášením a přihlášením se zpět.

Nastavení limitů v přístupu k účtu Stars

Maximální ztráty za hodinu

Maximální hodinová ztráta dosažitelná při sportovním sázení je 24 milionů USD za hodinu.

Maximální sázka

Maximální sázka/částka na kterýkoli sport je 1 milion USD.

Maximální výhra

Maximální výhra na některou sportovní sázku je 5 milionů USD.

Over 18 Only GamCare Certified GamCare Worried about excessive play? Click here for help.

Zodpovědné hraní

Responsible Gaming

Zavázali jsme se podporovat zodpovědné hraní a současně chceme hráčům poskytnout zábavnou a pozitivní herní zkušenost.

Nejčastější dotazy o podpoře

FAQ

Náš tým zákaznické podpory sestavil seznam otázek, na něž se hráči často ptají, a připojil k nim odpovědi.