Zodpovědné hraní

Prohlášení

Stars Group usiluje řadou opatření, aby zákazníci, kteří mohou být negativně ovlivněni dopady hazardních her, získali pomoc a ochranu. Patří mezi ně nástroje pro vlastní vyloučení, doporučení pro zodpovědné hraní, rozpoznávání rizik a ověřování hráčů.

Jsme odhodláni pomoci a ochránit ty, kteří by vůbec neměli sázet nebo kteří chtějí omezit své sázení.

Čím vám můžeme pomoci my

Ověření věku

Nezletilí zákazníci, kteří poskytnou nepřesné a nečestné informace o svém skutečném věku, mohou přijít o všechny své výhry a čelit trestnímu stíhání.

 • Každý, kdo si zakládá nový účet, musí zaškrtnout políčko potvrzující, že je starší 18 let. Tímto všechny upozorňujeme, že nepřijímáme zákazníky mladší 18 let.
 • Když si zákazník zakládá účet, požadujeme jeho jméno, adresu a datum narození, abychom se ujistili, že je starší 18 let.
 • Marketing a propagaci nezaměřujeme na nezletilé zákazníky. Upoutávat nezletilé zákazníky nepovažujeme za dobré pro obchod a ani to není v souladu s našimi osobními a firemními hodnotami.
Více

Dobrovolné vyloučení

Pokud se domníváte, že sázení je pro vás spíše překážkou v životě než zábavou, chceme vám pomoci. Nejprve si prosím zodpovězte následující otázky:

 1. Trávili jste někdy čas určený pro práci nebo školu sázením?
 2. Způsobilo někdy sázení, že jste opominuli své vlastní dobro nebo dobro své rodiny?
 3. Prodali jste někdy něco nebo si půjčili peníze, abyste mohli financovat své sázení?
 4. Sázeli jste někdy až do ztráty posledních peněz?
 5. Sázeli jste někdy déle, než jste plánovali?
 6. Zvažovali jste někdy sebevraždu v důsledku svého sázení?

Pokud jste na některé z těchto otázek odpověděli „Ano“, radíme vám navštívit Gamblers Anonymous.

Na jedné z následujících webových stránek si můžete udělat úplný test:

www.gamcare.org.uk/get-advice/self-assessment-tool
www.ncpgambling.org/help-treatment/screening-tools/

Také vám nabízíme možnost vyloučit se ze sázení na různě dlouhou dobu.

V takovém případě přejděte do hlavní lobby softwaru na počítači, zvolte „Nástroje“ > „Zodpovědné hraní“ > „Vylučte mě ze hry“. Na mobilu jděte na „Více“ > „Nastavení a nástroje“ > „Zodpovědné hraní“. Na naší webové stránce se přihlaste a poté přejděte pod „Účet“ > „Zodpovědné hraní“.

Vlastní vyloučení vašeho účtu

Berte prosím na vědomí, že všechna dobrovolná vyloučení a odpojení na určitý čas jsou po předem stanovenou dobu nevratná. Navíc se vlastní vyloučení vztahuje na všechny příležitosti. Vlastní vyloučení se bude vztahovat na váš účet Stars a na všechny produkty, které pro hraní vyžadují vaše Stars ID.

Více

Čím si můžete pomoci sami

Identifikujte a snižte rizika

Pokud se rozhodnete sázet online, existují obecná pravidla, která vám pomohou sázet bezpečněji a snížit riziko výskytu možných problémů:

 1. Sázejte pro zábavu, nikoliv kvůli zisku.
 2. Sázejte peníze, o které můžete přijít. Nikdy nepoužívejte peníze, které potřebujete na důležité věci, jako je jídlo, nájem, účty nebo škola.
 3. Nastavte si limit pro vklad, abyste nikdy nemohli prohrát víc, než si můžete dovolit.
 4. Nikdy se nesnažte dohnat ztráty. Pokud prohrajete, nesázejte vyšší částky, abyste si kompenzovali ztráty.
 5. Nesázejte, pokud jste rozrušení, unavení nebo deprimovaní. Je velmi obtížné dělat správná rozhodnutí, když se necítíte dobře.
 6. Vyvažujte sázení i jinými aktivitami. Najděte si i jiné způsoby zábavy, aby sázení nezabíralo příliš velkou část vašeho života.
Více

Volba limitů

Podle českého zákona o hazardních hrách si před tím, než budete moci sázet nebo hrát na internetu, musíte nastavit limity sázek. Budete požádáni, abyste si nastavili limity sázek a čistých ztrát u sázení a živých her a také počet přihlášení za měsíc a minut přihlášení, než budete ze svého účtu automaticky odhlášeni.

Nabízíme možnost nastavit různé limity pro zodpovědné hraní, abychom vám pomohli hrát zodpovědně. Tyto limity si můžete nastavit podle následujících pokynů v závislosti na tom, jak přistupujete k našim službám:

 • Webová stránka

Přihlaste se a přejděte na „Účet“ > „Zodpovědné hraní“.

 • Klient pro počítače

Přihlaste se a zvolte „Nástroje“ > „Zodpovědné hraní“.

 • Mobilní aplikace

Po přihlášení přejděte do „Menu“ (Android) nebo „Více“ (iOS), pak „Nastavení a nástroje“ > „Zodpovědné hraní“.

Omezení sázení na sporty

Nastavení limitů sázek umožňuje hráčům mít kontrolu nad svým sázením díky tomu, že si nepovolí sázení na určitých výších sázek.

Své sázení můžete omezit v menu Zodpovědné hraní, které naleznete pod „Nástroje“ > „Zodpovědné hraní„ > „Omezit výši sázek na sporty“ (na počítači) nebo pod „Více“ > „Nastavení a nástroje“ (v aplikaci na mobilu). V tomto menu se také můžete úplně vyloučit ze sázení na sporty tím, že zvolíte „Nehrát“.

Na svůj účet se také můžete přihlásit prostřednictvím naší webové stránky. Z menu „Účet“ můžete přistupovat k našim nástrojům pro zodpovědné hraní.

Nastavte si limity u svých vkladů a nákupů za reálné peníze

Věříme, že máte mít možnost spravovat svůj vlastní rozpočet určený k sázení online. Umožňujeme vám omezit své vlastní týdenní limity pro vklad. Tyto limity pochopitelně nemohou být vyšší než ty, které jsou již nastavené na vašem účtu.

Více

Pozor na časté mýty o závislosti na hazardu

Věříme, že hrát se má pro zábavu a pobavení. Někteří hráči, kteří hrají rekreačně, však nevěří, že si mohou vybudovat závislost, a občas mají ohledně hazardu mylné představy nebo věří mýtům, což může vést k popírání problému i jiným nesnázím. Některé z častějších mýtů naleznete níže. Dál můžete číst po kliknutí na „Více“.

Více

Potřebujete pomoc nebo radu?

Pokud cítíte, že byste mohli mít problém s hraním a hledáte další radu nebo konzultaci, můžete navštívit tyto webové stránky:

 • drogy-info (Česká republika)
 • Drop In (Česká republika)
 • Klinika adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, která se zabývá prevencí a léčbou patologického hráčství.
  Adresa: Apolinářská 4, Praha 2
  Tel.: +420 224 968 270
  e-mail: info@adiktologie.cz
 • GamblingTherapy (po celém světě)
Over 18 Only Worried about excessive play? Click here for help.

Zodpovědné hraní

Responsible Gaming

Zavázali jsme se podporovat zodpovědné hraní a současně chceme hráčům poskytnout zábavnou a pozitivní herní zkušenost.