3 snadné kroky, jak začít hrát na BetStars

Stát se hráčem BetStars nikdy nebylo snazší! To zaručuje náš bezplatný software a jednoduchý proces stahování. Stáhněte si software nyní na své PC. Jsme k dispozici také pro širokou škálu dalších platforem, takže ať už jste uživatelem Mac, iOS nebo Android, jsme tu pro vás!

Download Poker Software

Download & Install

Klikněte na tlačítko pro stažení a v dalším vyskakovacím okně vyberte „Spustit“. BetStars se nyní stáhne na vaši plochu. Tento proces může trvat několik minut. Pokud se objeví bezpečnostní varování, stiskněte „Spustit“.

Po stažení softwaru musíte odsouhlasit „Licenční smlouvu pro koncové uživatele“ BetStars. Po instalaci BetStars klikněte na ikonu na ploše nebo najděte náš software přes menu Start na vašem počítači.

Download Poker Software

Download Poker Software

Otevřete software a zvolte „Založte si svůj účet Stars právě teď“.Budete požádání o vytvoření Stars ID (uživatelské jméno) a hesla.

Poté klikněte na „Další“, čímž přejdete do sekce „Vaše hráčské údaje“. Zadejte platnou e-mailovou adresu, zvolte zemi trvalého pobytu a odsouhlaste Licenční smlouvu pro koncové uživatele BetStars. Pak jednoduše klikněte na „Vytvořit účet“!

Download Poker Software

Download Poker Software

Všechny sporty naleznete v lobby BetStars. Na nejoblíbenější sporty se můžete dostat pomocí záložek nebo použijte menu A-Z Sporty, kde uvidíte všechny příležitosti na BetStars.

Záložka „Zajímavosti“ vám ukáže ty největší sportovní události, které právě probíhají, zatímco záložka „Live“ zobrazuje sporty, na které si můžete vsadit v průběhu zápasů. Najdete tam také záložku „Akce“ s našimi aktuálními nabídkami a mnoho dalšího.

Proč si vybrat BetStars?

/images/poker/download/mac/dl-worldslargest-ico.jpg

Nejlepší sporty

Nikdy nebyla lepší chvíle začít používat BetStars. Máme širokou nabídku příležitostí na nejoblíbenější sporty z celého světa. Vsaďte si na fotbal, dostihy, tenis a mnoho dalších sportů. Po stažení našeho softwaru zdarma můžete vsázet v mnoha různých měnách!

spade

Live sázky

Vsaďte si na největší sportovní události v průběhu akce díky live sázení. Naše kurzy aktualizujeme v reálném čase, takže můžete sledovat akci a sázet podle toho, jak se hra vyvíjí.

Poker Chip

Proplacení

Naše funkce Proplacení vám umožňuje nechat si vaši sázku vyplatit ještě před vypořádáním. Pokud například vyhrají první čtyři tipy vašeho akumulátoru pětikombinace, můžete svoji sázku uzavřít s daným ziskem ještě před odehráním posledního zápasu. Také můžete minimalizovat potenciální ztráty, pokud myslíte, že vaše sázka nevyhraje.

support

Bezpečný software

Tohle vše je zaštítěno tím nejlepším online softwarem a týmem zákaznické podpory. Stažení softwaru BetStars je bezpečné, snadno se ho naučíte ovládat, umožní vám rychlé vklady a výběry a zákaznická podpora v mnoha jazycích vám bude k dispozici během celého dne. Vítejte na začátku své cesty: Stáhněte si software BetStars hned teď!