3 snadné kroky, jak začít hrát na BetStars

Stáhněte si aplikaci pro Android a hrajte na BetStars kdykoliv a kdekoliv. Díky naší jednoduché aplikaci a snadnému procesu stahování budete hrát online na BetStars během pár minut! BetStars je navíc k dispozici také pro platformy WindowsMac a iOS.

Download Poker Software

Download Poker Software

Stáhněte si aplikaci BetStars pro Android právě teď nebo ji získejte v „Obchodu Play“ na svém zařízení. Stahování může trvat několik minut podle rychlosti vašeho bezdrátového nebo mobilního připojení.

Až se aplikace stáhne na vaše zařízení, stiskněte fotbalovou ikonu BetStars a spusťte aplikaci. Pokud již vlastníte účet Stars, můžete pro „Přihlášení“ použít své stávající přihlašovací údaje. Jste-li na BetStars nováčkem, pokračujte 2. krokem.

Free Account

Download Poker Software

Pro založení nového účtu otevřete aplikaci BetStars a zvolte „Přihlásit se“. Poté vyberte možnost „Ještě nemáte účet Stars? Zaregistrujte se“. Účet Stars si můžete založit v pěti jednoduchých krocích. Budete muset zadat platnou e-mailovou adresu a vytvořit Stars ID (uživatelské jméno). Až odsouhlasíte Licenční smlouvu pro koncové uživatele BetStars, stiskněte „Dokončit“.

Validate Email

Download Poker Software

Gratulujeme, úspěšně jste si založili svůj účet Stars. Můžete buď „Provést vklad“ nebo „Prozkoumat BetStars“.

Nalezení vašich oblíbených sportů nemůže být jednodušší. Naše nejoblíbenější sporty najdete pod ikonami v horní části obrazovky a úplně všechny sporty, které nabízíme, jsou k dispozici v menu „Více“ v horní pravé části obrazovky.

Proč si vybrat BetStars?

globe

Největší sporty

Nikdy nebyla lepší chvíle začít používat BetStars. Máme širokou nabídku příležitostí na nejoblíbenější sporty z celého světa. Vsaďte si na fotbal, dostihy, tenis a mnoho dalších sportů.

spade

Live sázky

Vsaďte si na největší sportovní události v průběhu akce díky live sázení. Naše kurzy aktualizujeme v reálném čase, takže můžete sledovat akci a sázet podle toho, jak se hra vyvíjí.

poker chip

Proplacení

Naše funkce Proplacení vám umožňuje nechat si vaši sázku vyplatit ještě před vypořádáním. Pokud například vyhrají první čtyři tipy vašeho akumulátoru pětikombinace, můžete svoji sázku uzavřít s daným ziskem ještě před odehráním posledního zápasu. Také můžete minimalizovat potenciální ztráty, pokud myslíte, že vaše sázka nevyhraje.

secure

Neporazitelná bezpečnost

Vaše online bezpečnost je pro nás tou nejdůležitější prioritou. Díky tomu nejlepšímu online softwaru široko daleko a zákaznické podpoře dostupné 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, nenajdete lepší a bezpečnější místo, kde sbírat zkušenosti s online hraním. Náš bezplatný software také nabízí rychlé vklady a výběry, což je u nás standard. Tak na co ještě čekáte? Stáhněte si aplikaci BetStars Mobile právě teď!