Nejčastější dotazy o softwaru

Instalace:

Stáhl/a jsem si software, ale ten se nespustil automaticky nebo se mi objevuje chyba zápisu na disk. Jak mohu tento problém vyřešit a software nainstalovat? Když spustím instalační soubor, který jsem si stáhl/a, objeví se mi zpráva, že soubor nelze spustit, a nabídne se mi výběr z aplikací ke spuštění souboru, nebo se napíše, že soubor je poškozený, či že se nejedná o platnou aplikaci Windows32. Jak mohu tyto chyby vyřešit? Nejde mi stáhnout software z vašich stránek. Trvá to skutečně dlouho nebo se stahování zasekne a nikdy se nedokončí. Jak mohu tento problém vyřešit a stáhnout si váš software? Můžete mi software poslat na disku? Mohu software spustit na Macintoshi (Mac OSX)? Mohu hrát na vašem softwaru, i když mám starší verzi Mac OS? Mohu tento software spustit na Linuxu (např. Ubuntu, Fedora apod.)? Máte mobilní verze svého softwaru, abych mohl/a sázet všude, kam půjdu? Pokud váš software přeinstaluji, ztratím své nastavení?

Nelze se připojit:

Když zapnu software, nelze ho aktualizovat na poslední dostupnou verzi a připojit se k serveru. Objeví se jedna z následujících chyb: -2/-67, -2/-79, -2/-83, -3/-99 nebo jiné. Jak to mám vyřešit, abych se mohl/a připojit k vašemu serveru a přihlásit se ke svému účtu? Jak mám požadované soubory přiložit k e-mailu? Když zapnu váš software, objeví se zpráva o chybě: „Bezpečnostní certifikát nebo nastavení data není v pořádku.“ Jaké Winsock porty software využívá? Jak mohu nakonfigurovat firewall, aby softwaru povolil přístup k internetu?

Odpojování:

Během hraní na vaší síti mi často vyprší čas, program funguje trhaně nebo se odpojuji ze hry. V době, kdy k těmto problémům dochází, mohu surfovat na internetu a nemám problémy s ostatními stránkami. Co se děje s vašimi servery?

Máte další dotazy, které jsme zde nezmínili? Náš zákaznický servis je zde 24 hodin denně. Napište nám e-mail na adresu support@betstars.cz.

Zodpovědné hraní

Responsible Gaming

Zavázali jsme se podporovat zodpovědné hraní a současně chceme hráčům poskytnout zábavnou a pozitivní herní zkušenost.