3 snadné kroky, jak začít hrát na BetStars

Používání softwaru BetStars je velice snadné a navíc je k dispozici pro širokou paletu různých platforem. Chcete-li začít hrát, stáhněte si BetStars hned teď a nainstalujte si náš software na svůj Mac. Jsme k dispozici také pro zařízení Windows,iOS nebo Android. Jste připraveni začít?

Download Poker Software

Download & Install

Nejprve si stáhněte software BetStars a klikněte na „Uložit soubor“. Software se uloží buď na plochu nebo do složky „Stažené“. Stažení BetStars může trvat několik minut.

Free Account

Create Your Free Account

Otevřete software a zvolte „Založte si svůj účet Stars právě teď“.Budete požádání o vytvoření Stars ID (uživatelské jméno) a hesla.

Poté klikněte na „Další“, čímž přejdete do sekce „Vaše hráčské údaje“. Zadejte platnou e-mailovou adresu, zvolte zemi trvalého pobytu a odsouhlaste Licenční smlouvu pro koncové uživatele BetStars. Pak jednoduše klikněte na „Vytvořit účet“!

Start Playing Poker Now

Start Playing Poker Now

Všechny sporty naleznete v lobby BetStars. Pro zvolení těch nejoblíbenějších sportů použijte záložky nahoře nebo použijte menu A-Z Sporty, kde uvidíte všechny příležitosti BetStars.

Záložka „Zajímavosti“ vám ukáže ty největší sportovní události, které právě probíhají, zatímco záložka „Live“ zobrazuje sporty, na které si můžete vsadit v průběhu zápasů. Najdete tam také záložku „Akce“ s našimi aktuálními nabídkami a mnoho dalšího.

Proč si vybrat BetStars?

globe

Největší sporty

Nikdy nebyla lepší chvíle začít používat BetStars. Máme širokou nabídku příležitostí na nejoblíbenější sporty z celého světa. Vsaďte si na fotbal, dostihy, tenis a další sporty. Po stažení našeho softwaru zdarma můžete vsázet také v mnoha různých měnách!

spade

Live sázky

Vsaďte si na největší sportovní události v průběhu akce díky live sázení. Naše kurzy aktualizujeme v reálném čase, takže můžete sledovat akci a sázet podle toho, jak se hra vyvíjí.

poker chip

Proplacení

Naše funkce Proplacení vám umožňuje nechat si vaši sázku vyplatit ještě před vypořádáním. Pokud například vyhrají první čtyři tipy vašeho akumulátoru pětikombinace, můžete svoji sázku uzavřít s daným ziskem ještě před odehráním posledního zápasu. Také můžete minimalizovat potenciální ztráty, pokud myslíte, že vaše sázka nevyhraje.

secure

Bezplatné a bezpečné

BetStars vám také nabízí ten nejlepší online pokerový software a k dispozici je vám oceňovaný tým zákaznické podpory. Použití našeho softwaru je zcela zdarma, je bezpečný pro hraní a zcela bezkonkurenční – rychlé vklady a výběry jsou naprostý standard. Ale vyzkoušejte si to na vlastní kůži. Stáhněte si software BetStars hned teď a vydejte se na své online dobrodružství!