Nejčastější dotazy o sportovním sázení

Sportovní sázení – Obecné dotazy

Kde najdu sportovní sázení? Je sportovní sázení dostupné v mé zemi? Zajímá mě určitý sport – na jaké sporty mohu sázet? Jaké typy sázek mohu uzavřít? Kde najdu vaše všeobecná pravidla sportovních sázek? Jak uzavřu svoji sázku? Jak mohu vybrat ze svého účtu? Jak mohu hrát na svém mobilu? Mohu uzavírat sázky telefonicky? Co jsou live sázky a jsou dostupné na všechny události?

Účet

Mohu použít peníze z účtu sportovního sázení k hraní pokeru nebo jiných her? Již mám účet. Musím si otevřít ještě další účet, pokud chci uzavírat sázky na sport? Zapomněl/a jsem své Stars ID a/nebo heslo. Co mám dělat? Mohu uzavřít sázku ve stejné době, kdy hraji poker nebo jiné hry? Jsem na vaší síti poprvé a nemám účet, ale chci využívat jen vaše služby sportovního sázení. Co mám dělat?

Uzavírání sázek

Nejsou mi jasné některé sázky, které nabízíte. Mohu se někde podívat na vysvětlení všech nabízených typů sázek? Jakou minimální sázku mohu vsadit? Jaká je maximální výše sázky, kterou mohu uzavřít? Jaké jsou maximální výplaty? Jak se dozvím, kolik můžu vyhrát za svoji sázku? Co je jednoduchá sázka (single) a jak mohu uzavřít jednoduchou sázku? Co je vícenásobná sázka (multiple) a jak mohu uzavřít vícenásobnou sázku? Jak mohu uzavřít live sázku? Jak zjistím, zda moje sázka byla uzavřena? Kde najdu všechny své sázky? Kde najdu výsledky sázek, které jsem uzavřel/a? Mohu sázku zrušit? Co znamená SP? Co je sázka na výhru/umístění („Each-way“, čili EW)? Co když na své stránce nemáte událost, kterou bych rád/a. Mohu si kurz vyžádat? Mohu si vybrat, jak se budou kurzy zobrazovat na stránce sázení?

Dostihy

Jak mohu uzavřít sázku? Proč je moje výplata nižší než očekávaná? Jeden z mých tipů nestartuje (non-runner). Co se stane? Proč se po uzavření mé sázky změnily podmínky vypořádání? Můj kůň skončil první v mrtvém doběhu. Co teď? Co je sázka na souboj? Co je „Sázení bez“? Co jsou budoucí sázky?

Přenosy dostihů

Jak se dozvím, které dostihy jsou přenášeny živě? Kdo může sledovat přenosy? Jak se mohu dostat k přímému přenosu? Kdy mohu začít sledovat přímý přenos? Mohu přenos sledovat, když jsem si vsadil/a na sázku před závodem?

Vypořádání sázky

Jak dlouho musím čekat na vypořádání mojí sázky? Mám dotaz k vypořádání mojí sázky. S kým mohu hovořit? Myslím si, že moje sázka byla vypořádána nesprávně. Co mám dělat? Proč jste zrušili moji sázku? Co se stane, pokud vsadím, ale můj tip nestartuje (non-runner)? Dostanu zpět své peníze? Proč občas dochází ke zpoždění mezi výsledky a televizním přenosem? Jak počítáte potenciální výnos pro systémové sázky? Jak se počítají srážky za mrtvý doběh?

Srážky ze sázky

Proč nemám celý výnos ze své sázky? Co je pravidlo 4 a jak ovlivňuje moji sázku? Co je stane, pokud více soupeřů skončí na stejném místě (mrtvý doběh), a jak to ovlivní moje výhry?

Akce

Máte někde vysvětlení, jak fungují vaše akce? Získám za své sportovní sázky odměny? Mám vítězný akumulátor a čekal/a jsem bonus, ale nikdy jsem ho nedostal/a – proč? Budete mít akce při příležitosti významných událostí?

Podpora/Nápověda?

Na koho se mám obrátit, pokud mám další dotazy nebo připomínky ke sportovnímu sázení?

Nejčastější dotazy o sportovním sázení

Sports Betting FAQ

Získejte odpovědi na často kladené dotazy o sportovním sázení.

Zákaznická podpora

Support

Náš tým zákaznické podpory je vám nepřetržitě k dispozici, aby zodpověděl dotazy, které jste nenašli v sekci nejčastějších dotazů.

Hraní o reálné peníze

Chip Stack

Proveďte svůj první vklad reálných peněz a začněte hrát. Vklady jsou rychlé a bezpečné.