Nejčastější dotazy dotazy o sportovním sázení na BetStars

Sportovní sázení obecně

Kde najdu BetStars? Je sportovní sázení na BetStars dostupné v mojí zemi? Na jaké sporty mohu sázet? Jaké typy sázek mohu na BetStars uzavírat? Kde najdu pravidla sportovního sázení? Jak mohu uzavírat sázky? Jak mohu hrát na svém mobilu? Mohu uzavírat sázky telefonicky? Co jsou live sázky a jsou dostupné na všechny události?

Účet

Musím svůj účet pro sportovní sázení financovat odděleně od svého pokerového účtu? Jeden účet už mám. Musím si kvůli sázení na sporty otevřít další účet? Pokerové hry jsem už nějakou dobu nehrál/a a chtěl/a bych uzavřít sázku na sporty, ale zapomněl/a jsem své přihlašovací údaje. Co mám dělat? Mohu uzavřít sázku ve stejné době, kdy hraji poker nebo jiné hry? Jsem na vaší síti poprvé a nemám účet, ale chtěl/a bych využívat jen vaše služby sportovního sázení. Co mám dělat?

Uzavírání sázek

Jaká je minimální výše sázky? Jaká je maximální výše sázky? Jaké jsou maximální výplaty? Jak se dozvím, kolik za svou sázku můžu vyhrát? Co je jednoduchá sázka (single) a jak ji mohu uzavřít? Co je vícenásobná sázka (multiple) a jak ji mohu uzavřít? Jak mohu uzavřít live sázku? Jak zjistím, jestli moje sázka byla uzavřena? Kde najdu všechny své sázky? Kde najdu výsledky sázek, které jsem uzavřel/a? Uzavřel/a jsem sázku omylem, mohu ji zrušit nebo změnit? Co je možnost proplacení a jak funguje? Co znamená SP? Co je sázka na výhru/umístění (each way – EW)? Co když na své stránce nemáte událost, kterou bych si přál/a. Mohu si kurz vyžádat? Mohu si vybrat, jak se budou kurzy zobrazovat na stránce sázení?

Sázky zdarma

Jak mohu zjistit, že mám sázku zdarma? Jak mohu získat sázku zdarma? Jak mohu sázku zdarma využít?

Dostihy

Jak mohu uzavřít sázku? Proč je moje výplata nižší než očekávaná? Jeden z mých tipů nestartuje (non-runner). Co se stane? Proč se po uzavření mé sázky změnily podmínky vypořádání? Můj kůň skončil první v mrtvém doběhu. Co teď? Co je sázka na souboj? Co je „Sázení bez“? Co jsou budoucí sázky?

Přenosy dostihů

Jak se dozvím, které dostihy jsou přenášeny živě? Kdo může sledovat přenosy? Jak se mohu dostat k přímému přenosu? Kdy mohu začít sledovat přímý přenos? Mohu přenos sledovat, když jsem si vsadil/a na sázku před závodem?

Garance nejlepšího kurzu

Co je Garance nejlepšího kurzu? Jak si mohu vsadit s Garancí nejlepšího kurzu? Jaké typy sázek splňují podmínky pro Garanci nejlepšího kurzu? Co se stane, pokud bude uplatněna srážka podle pravidla 4? Kolik mohu v akci Garance nejlepšího kurzu vyhrát?

Vypořádání sázky

Jak dlouho trvá vypořádání sázky? Myslím si, že moje sázka byla vypořádána nesprávně. Co mám dělat? Jedna z mých sázek byla zrušena. Co to znamená? Co se stane, pokud vsadím, ale můj tip nestartuje (non-runner)? Dostanu své peníze zpět? Proč občas dochází ke zpoždění mezi výsledky a televizním přenosem? Jak počítáte potenciální výnos pro systémové sázky? Jak se počítají srážky za mrtvý doběh?

Srážky ze sázek

Co je pravidlo 4 a jak ovlivňuje moji sázku? Co se stane, pokud více soupeřů skončí na stejném místě (mrtvý doběh), a jak to ovlivní moje výhry?

Speciální nabídky

Získám za své sportovní sázky odměny? Nabízíte sázky zdarma nebo speciální nabídky? Budete nabízet speciální nabídky pro velké sportovní události?

Podpora/Nápověda?

Na koho se mám obrátit, pokud mám další dotazy nebo připomínky ke sportovnímu sázení?

Dotazy o sportovním sázení

Sports Betting FAQ

Získejte odpovědi na často kladené dotazy o sportovním sázení na BetStars.

Zákaznická podpora

Support

Tým zákaznické podpory herny BetStars je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby zodpověděl dotazy, které jste nenašli v sekci nejčastější dotazy.

Hraní o reálné peníze

Chip Stack

Uskutečněte svůj první vklad reálných peněz a začněte hrát na BetStars. Vklady jsou rychlé a bezpečné.