Jak funguje funkce vlastního limitu pro vklady?

S limitem na denní, týdenní nebo měsíční vklady si budete moci užívat naše hry zodpovědně a budete mít pod kontrolou, kolik peněz za hraní utratíte.

Jak vlastní limity pro vklady fungují?

Vlastní limit pro vklady je kumulativní. Limit počítá veškeré vaše transakce učiněné během posledních 24 hodin, 7 dní nebo 30 dní (podle toho, jaké období si vyberete). Příklad:

  • Denní limit: pokud jste za posledních 24 hodin vložili 10 €, bude z vašeho nového limitu vyčerpáno 10 €.
  • Týdenní limit: pokud jste za posledních 7 dní vložili 10 €, bude z vašeho nového limitu vyčerpáno 10 €.
  • Měsíční limit: pokud jste za posledních 30 dní vložili 10 €, bude z vašeho nového limitu vyčerpáno 10 €.

Pokud se vám momentálně nedaří provést vklad, pravděpodobně jste dosáhli svého limitu a před provedením další transakce budete muset počkat, než se limit vynuluje.

Chcete-li se podívat na transakce, které jste provedli za posledních sedm dní, přejděte do Pokladny a zvolte „Historie“.

V Pokladně také uvidíte svůj aktuální vlastní limit pro vklady, kolik ještě můžete vložit a veškeré další informace ohledně vašeho limitu.

Pokud jste si žádný vlastní limit pro vklady nenastavili, možná jste dosáhli maximálního limitu pro vklady platební metodou, kterou se snažíte využít.

Jak si mohu limit vkladu nastavit?

Pro aplikaci vlastního limitu na váš účet postupujte podle instrukcí níže, a to podle toho, jakou používáte platformu:

Počítač
  1. Nástroje
  2. Zodpovědné hraní
  3. Omezit limit vkladu

Video s instrukcemi krok po kroku spustíte tlačítkem pro přehrání níže:

Mobilní aplikace
  1. Účet
  2. Nastavení zodpovědného hraní
  3. Omezit limit vkladu

Video s instrukcemi krok po kroku spustíte tlačítkem pro přehrání níže:


Přístup přes naši webovou stránku vám umožní tlačítko níže:
Nastavení limitů pro vklady

Vlastní limit pro vklady platí pro funkce a platební metody týkající se jak reálných peněz, tak nákupu hracích peněz.

Jak mohu svůj limit zvýšit, snížit nebo odstranit?

Pokud chcete limit pro vklady zvýšit, snížit nebo odstranit, můžete tak učinit po tom, co aktuální limit vyprší. V souladu s naší firemní politikou platí denní a týdenní limity sedm dní a měsíční limity platí 30 dní.

Po uplynutí daného času postupujte podle instrukcí výše a pak zvolte „Odstranit limit“ nebo zadejte novou výši limitu. Schválení vašeho nového limitu potrvá 24 hodin. Snížení limitu se projeví okamžitě.

Mohu limit vkladu zvrátit?

Ne. Jakmile se vlastní limit aplikuje, nelze ho zvrátit ani změnit, dokud neuplyne ochranné období. V souladu s naší firemní politikou platí denní a týdenní limity sedm dní a měsíční limity platí 30 dní.

Po uplynutí tohoto období můžete limit změnit zadáním nového limitu ve vašem účtu v sekci „Zodpovědné hraní“. Schválení vašeho nového limitu potrvá 24 hodin. Snížení limitu se projeví okamžitě.

Jaký je rozdíl mezi regulačním limitem a vlastním limitem vkladu?

Vlastní limit pro vklady je limit, který si pro sebe nastavíte sami. Regulační limit odpovídá požadavku na limity pro vklady, které vyžadují některé země nebo jurisdikce. Provádět vklady budete moci jen do výše limitů stanovených regulačními orgány a vámi samotnými.

Jaký je rozdíl mezi limitem vkladu a limitem buy-inu?

Limit vkladu omezuje to, kolik u nás můžete vložit.

Limit buy-inu má vliv na to, jak se můžete registrovat do turnajů a účastnit se cash her. Hráči mohou limit buy-inu využít k nastavení maximální částky, kterou mohou za týden utratit u stolů. Tento limit se vztahuje na veškeré buy-iny, rebuye a add-ony v cash hrách a turnajích. Po dosažení tohoto limitu už se nebudete moci účastnit dalších her ani se registrovat do turnajů, a to ani v případě, že na účtu ještě máte volné prostředky.

Zpětná vazba

Odpověděl tento článek na vaši otázku?

Související články v nápovědě