Výběry: Podrobná pravidla pro výběry

V závislosti na tom, jakou zemi máte u svého účtu registrovanou, mohou na váš požadavek na výběr platit Pravidla pro výběry a váš požadavek může být rozdělen do více transakcí.

S každým vkladem provedeným jednou z následujících metod se vložené částky přičtou k celkové sumě nezpracovaných automatických výběrů:

 • VISA 
 • NETELLER 
 • Skrill 

Když si pak v budoucnu zadáte požadavek na výběr, náš systém zkontroluje, jestli jste v uplynulých 12 měsících těmito metodami provedli nějaké vklady. 

Pokud systém na žádné vklady nenarazí, budete si moci vybrat z možností výběru dostupných v Pokladně.

V případě, že jste během posledních 12 měsíců výše zmíněné metody pro vklad využili, obdržíte informaci o tom, jaká částka bude zpracována formou automatického výběru a jakou metodou.

Budou-li metody pro výběr uvedené v Pokladně stále platné a vy budete chtít pokračovat, pak náš systém:

 • Sjednotí co nejvíce předchozích částek vkladu pomocí jednotlivých metod.
 • Aplikuje sjednocené částky znovu na dané metody v následujícím pořadí, dokud se částka nebude rovnat celkovému vkladu:
  1. VISA karty s CFT (karty, na které lze přijímat příchozí platby)
  2. NETELLER a Skrill
 • Použije stejnou měnu, jakou jste u jednotlivých metod použili naposledy.
 • Začne u vašich nejstarších vkladů a bude pokračovat k novějším.

Pří párování předchozích částek (nebo při jejich vyřazení kvůli stáří nad 12 měsíců) se tyto částky budou odečítat z celkové sumy nezpracovaných automatických výběrů.

Je-li vámi požadovaný výběr vyšší než celková suma předchozích vkladů prostřednictvím metod v tomto článku, budete vyzvání k volbě platební metody, pomocí které vám zašleme částku zbývající po zpracování vašich automatických výběrů.

Pokud některé z metod v Pokladně již nejsou platné nebo je už jen nechcete používat, svůj požadavek zrušte a ozvěte se nám, abychom je mohli trvale odstranit.

V budoucnu pomocí trvale odstraněných metod nebudete moci provádět vklady ani výběry a částky, které jste jejich prostřednictvím dříve vložili, již nebudou součástí celkové sumy vašich nezpracovaných automatických výběrů.

Zpětná vazba

Odpověděl tento článek na vaši otázku?

Související články v nápovědě