Sportovní sázení na BetStars

Myslíte si, že víte, jaký bude výsledek velkého zápasu o tomto víkendu nebo kdo vyhraje Wimbledon? Ať už rádi sázíte na jakékoliv sporty, na BetStars si vyberete. S naší snadno ovladatelnou službou sportovního sázení na BetStars můžete uzavírat sázky na desítky sportů a závodů z celého světa. V tomto užitečném průvodci se s ní můžete okamžitě seznámit a začít ji používat.

Co je sportovní sázení?

Pokud jste sázení na sporty ještě nikdy nezkoušeli, pak může uzavření vaší první sázky vypadat trochu složitě. Ale nemějte obavy, nic na tom není. V různých událostech mohou být nabízeny různé sázkové příležitosti a možnosti, ale ve své nejjednodušší formě je sportovní sázení vložením peněz podle toho, zda si myslíte, že určitý výsledek nastane, nebo nenastane. Vaším cílem je vyhrát peníze za správnou předpověď.

Například věříte, že Chelsea vyhraje pohár, Lakers se probojují do playoff nebo něco méně obvyklého, jako kdo vyhraje Eurovizi. Ať vás napadne cokoliv, dost možná si na to můžete vsadit.

Jak se mohu dostat ke sportovnímu sázení

Hráči mohou uzavírat sázky hned teď na stránce Sporty, prostřednictvím klienta BetStars nebo na svém mobilním zařízení.

Přihlaste se a uzavírejte sázky ze svého bankrollu (pokud u nás již hrajete poker nebo jiné hry, není nutné zakládat nový účet). Sázky můžete uzavírat dokonce i při čekání na začátek svého příštího pokerového turnaje.

Pokud jste na BetStars nováčkem, navštivte stránku Sporty, přidejte se k BetStars a pusťte se do toho. Jakmile budete mít vše připraveno, postupujte podle kroků níže a uzavřete svoji první sázku.

Jak uzavřít sázku

1) Vyberte si událost

BetStars nabízí příležitosti na mnoho různých sportů a stovky různých událostí. Po přihlášení do sportovního sázení máte na výběr ze široké nabídky sportů, na které si můžete vsadit. Vyberte si sport, čímž zobrazíte všechny dostupné zápasy/tipy, na které můžete vsadit.

2) Zvolte si příležitost

Následně si vyberte požadovaný zápas/tip, čímž zobrazíte všechny nabízené příležitosti, jako je „Výsledek zápasu“ nebo „Přesný výsledek“ a příslušné kurzy.

3) Podejte sázku

Jakmile najdete sázku, která se vám líbí, klikněte na kurz a na pravé straně okna sportovního sázení se otevře „Sázenka“. Tam můžete zadat výši sázky a uvidíte, kolik bude váš potenciální výnos.

4) Uzavřete sázku!

Nakonec, jakmile jste připraveni k zaregistrování své sázky, klikněte na „Uzavřít sázku“ a její souhrn se zobrazí ve stejné záložce. Své uzavřené sázky můžete sledovat také kliknutím na záložku „Otevřené sázky“.

Nezapomeňte: některé sporty a události nabízejí „Live“ sázení. Pokud událost, na kterou si chcete vsadit, již začala, můžete stále sázet i v jejím průběhu. Další nápovědu ohledně sportovního sázení na BetStars a odpovědi na případné otázky hledejte mezi našimi Nejčastějšími dotazy o sportovním sázení.

Vysvětlení kurzů

Vědět, jak fungují kurzy při sportovním sázení, je klíčem k úspěchu. Pokud jste přihlášení ve sportovním sázení na BetStars, můžete změnit způsob, jakým se zobrazují kurzy u každé události. Nabízíme oblíbené formáty: zlomkový, desetinný a americký. Možnost, které dáváte přednost, si můžete zvolit na stránce Sporty. Pokud nejste přihlášeni, bude zobrazený formát kurzů záviset na místě, kde se nacházíte.

Nejsnadněji pochopitelné jsou desetinné kurzy. Ukazují, kolik dostanete zpět z každého 1 $ sázky na jednotlivý tip. Pokud je například úspěšná vaše sázka na to, že Manchester United porazí Chelsea 1:0 v kurzu 7,50, získáte za každý 1 $ vsazený na Manchester United výnos 7,50 $ (6,50 $ zisk a zpět svoji sázku 1 $).

Nezapomeňte: za určitých okolností můžete získat zpět své peníze, i když vaše sázka prohraje. Na BetStars nabízíme speciální tipy s možností vrácení peněz, vylepšené kurzy a bonusy na vybrané události a typy sázek. Máte tak jistotu, že při každém uzavření sázky u nás získáte nejlepší hodnotu.

Další podrobnosti najdete na stránce Všeobecná pravidla pro sporty.

Seznamte se s typy sázek

Na BetStars je dostupná široká nabídka sportovních sázek s vlastními pravidly a podmínkami výplat, od jednoduchých sázek po systém goliath. Podrobný seznam typů sázek nabízených na BetStars najdete přímo zde nebo se podívejte níže na kratší seznam nejběžnějších typů.

  • Jednoduchá sázka

Jednoduchá sázka je nejsnadnější sázkou, kterou můžete uzavřít. Jedná se o sázku na jeden tip ve sportovní události, například střelec prvního gólu nebo vítěz zápasu. Abyste byli úspěšní a vyhráli peníze, musí být váš tip správný.

  • Vícenásobné sázky

Vícenásobná sázka je sázka na dvě a více jednotlivých událostí, jako je například vítězství Manchesteru United nad Liverpoolem a Evertonu nad Chelsea. Vícenásobné sázky přijímáme v mnoha různých formátech, jako jsou dvojkombinace, trojkombinace, systém yankee a mnoho dalších.

  • Akumulátor

Sázku akumulátor tvoří různé tipy v jediné sázce, jako jsou například vítězové různých zápasů. Chcete-li vyhrát, musíte správně předpovědět všechny výsledky. Akumulátory nabízíme až do maximálního počtu 20 tipů. Podobně sázky 2 a 3 tipů jsou jednoduše nazývány dvojkombinace a trojkombinace.

Pokud máte dotazy ohledně sportovního sázení na BetStars, navštivte naši stránku Nejčastější dotazy o sportovním sázení nebo kontaktujte support@betstars.cz.

Nejčastější dotazy o sportovním sázení

Sports Betting FAQ

Získejte odpovědi na často kladené dotazy o sportovním sázení.

Zákaznická podpora

Support

Náš tým zákaznické podpory je vám nepřetržitě k dispozici, aby zodpověděl dotazy, které jste nenašli v sekci nejčastějších dotazů.

Hraní o reálné peníze

Chip Stack

Proveďte svůj první vklad reálných peněz a začněte hrát. Vklady jsou rychlé a bezpečné.