Vklady a výběry reálných peněz

Stáhněte si nás bezplatný software pro počítače nebo mobilní zařízení, a poté zvolte některou ze snadno ovladatelných možností vkladu, které naleznete níže - v seznamu určeném pro vaši zemi (pokud není uvedeno jinak, činí minimální vklad 10 $).

Navíc se můžete přihlásit ke svému účtu na našich webových stránkách, kde můžete navštívit Pokladnu a provést vklad prostředků.

Možnosti vkladu reálných peněz pro vaší zemi

Před samotným provedením vkladu si prosím přečtěte naše Zpracování transakcí reálných peněz a podmínky a pravidla pro směnu měn. Pokud máte další dotazy, kontaktujte Zákaznickou podporu.

Více informací

Bezpečné vklady

Fast Deposits Available Now

Možnost rychlého vkladu je nyní dostupná

Funkce Rychlý vklad, která podporuje množství oblíbených metod vkladu, např. Visa, Mastercard a NETELLER. Tuto funkci poznáte podle loga Rychlého vkladu vedle metody vkladu v Pokladně. Zde budete moci využít a aktivovat „Účet Rychlý vklad“ a potvrdit platební transakci přímo od stolu. Zjistěte si více o Rychlých vkladech.

Secure Account Segregation

Bezpečné oddělení účtů

Finanční prostředky hráčů určené k hraní pokeru a zůstatky na účtu jsou uloženy na oddělených účtech u nás, což znamená, že neslouží k provozním výdajům společnosti. Tyto oddělené účty spravuje přední evropská banka. Tímto způsobem je zajištěno, že jsme schopni kdykoliv splnit své finanční závazky vůči hráčům online pokeru, a současně můžeme své hráče ujistit, že jejich finanční prostředky jsou u nás vždy v bezpečí.

Set Deposit Limits

Nastavit limity pro vklady

Věříme, že by vám mělo být umožněno spravovat svůj vlastní rozpočet určený k hraní online pokeru. Proto vám umožňujeme omezit své vlastní týdenní limity pro vklad reálných peněz. Tyto limity pochopitelně nemohou být vyšší než ty, které jsou již nastavené na vašem účtu.

Změňte svůj limit pro vklady

Quick and Easy Withdrawals

Rychlé a snadné výběry

Pro výběr finančních prostředků klikněte na tlačítko „Pokladna“ umístěné v lobby. Poté budete požádáni o zadání částky, kterou chcete vybrat. Zadejte ji a klikněte na „Potvrdit“. Dostupné možnosti a podrobné informace o tom, jak se zpracovávají výběry, naleznete v Pravidlech pro výběry.