Bezpečné a spolehlivé výběry

Naším zásadním závazkem vůči hráčům je bezpečnost jejich finančních prostředků. Zůstatky hráčů jsou uloženy na oddělených účtech a nejsou používány na provozní výdaje. To zaručuje, že v souladu s bankovními a bezpečnostními opatřeními budou vaše prostředky dostupné a vy je budete moci kdykoliv vybrat.

Nabízené metody výběru závisí na vaší zemi pobytu. Pro zjištění metod dostupných pro vaši zemi se prosím vraťte na stránku s Informacemi o reálných penězích.

Upozorňujeme, že si vyhrazujeme právo kdykoliv použít dodatečná kritéria způsobilosti k rozhodnutí o možnostech výběru nabízených hráči.

Podrobná pravidla pro výběry

Výběry automaticky připisujeme zpět na všechny z následujících metod, které jste využili pro vklad.

Výběry budou v chronologickém pořadí provedeny metodou, kterou jste použili pro vklad. Nejprve bude použita metoda, ze které jste provedli nejstarší vklad, a jako poslední bude použita metoda, která sloužila k vašemu nejnovějšímu vkladu. Pokud se při výběru používá metoda, kterou byl proveden vklad, výběry se smění do měny vašeho předchozího vkladu. Výběry překračující celkovou vloženou částku se smění do měny, ve které jste provedli svůj poslední vklad pomocí metody, jíž byl zpracován.

Je nám líto, pokud vám naše pravidla pro výběry způsobují nepříjemnosti, ale jedná se o bezpečnostní opatření vytvořená k ochraně našich zákazníků před podvody. To zaručuje, že nikdo nemůže vydělat na zneužití účtu jiného hráče.

NETELLER a Skrill

Pokud jste během posledních 12 měsíců provedli vklad prostřednictvím služby NETELLER nebo Skrill, vaše výběry budou v tomto případě převedeny na NETELLER nebo Skrill, a to až do výše předchozích vkladů. Opět od nejstaršího vkladu po nejmladší vklad.

Jak obdržet výhry

Pokud je celková částka vašeho výběru vyšší, než je součet předchozích vkladů, nebo jste dříve ke vkladu využili jinou metodu než výše uvedené, máte následující možnosti, jak své prostředky získat:

  • NETELLER (pouze pokud jste v posledních 12 měsících provedli nejméně jeden vklad přes NETELLER)
  • VISA (pouze pokud jste v posledních 12 měsících provedli nejméně jeden vklad prostřednictvím Visa s CFT a váš výběr na kartu Visa je v rozmezí od 100 $ do 6 500 $. Vlastní limity si ověřte u vydavatele karty).
  • Skrill (pouze pokud jste v posledních 12 měsících provedli nejméně jeden vklad přes Skrill)
  • WebMoney (pouze pokud jste v posledních 12 měsících provedli nejméně jeden vklad přes WebMoney)
  • Direct Bank Transfer – váš výběr je převeden přímo na váš bankovní účet.
  • Wire Transfer – váš výběr bude připsán přímo na váš bankovní účet.

Jak zadat žádost o výběr

Chcete-li zadat žádost o výběr, přihlaste se ke svému účtu Stars a navštivte Pokladnu.

Zvolte tlačítko „Výběr“, zadejte částku, kterou chcete vybrat, a stiskněte „Potvrdit“.

Před dokončením žádosti o výběr pečlivě zkontrolujte informace na obrazovce. Na následující obrazovce se zobrazí, jak bude váš výběr zpracován. Jedná se pouze o předpoklad toho, jak budou vaše prostředky rozděleny. Nemůžeme zaručit, že zpracování proběhne přesně podle tohoto zobrazení. Tento odhad nebere v úvahu přechodné problémy se spojením s externími zpracovateli nebo jiné problémy s účty mimo naši kontrolu.

Po každé transakci, kterou provedete na svém účtu Stars, vám zašleme potvrzující e-mail. Tyto informační e-maily kontrolujte po každém výběru. Zjistíte z nich, jak probíhá zpracování vašeho výběru.

Pokud víte, že karta nebo účet, na které je výběr směřován, již neexistují, zrušte prosím žádost o výběr a kontaktujte Zákaznickou podporu.

Doba zpracování výběru

Výběry na karty Visa s CFT jsou obvykle zpracovány během jedné hodiny. Po výběru prosím vyčkejte 3–10 pracovních dní, než se výběr projeví na vašem výpise.

Výběry prováděné proti předchozím vkladům prostřednictvím služeb NETELLER a Skrill převedeme okamžitě a prostředky se na vašem účtu zobrazí během pár minut.

Výběry prováděné na NETELLER a Skrill, které jsou vyšší než celková částka předchozích vkladů, budou obvykle zpracovány během jedné hodiny. Po zpracování se prostředky na vašem účtu zobrazí během pár minut.

Výběry zpracované bankovním převodem a přímým bankovním převodem budou odeslány ke zpracování během 24 hodin, kromě o víkendech. Po výběru prosím vyčkejte 3–5 pracovních dní, než se prostředky objeví na vašem bankovním účtu.

Upozorňujeme, že ve výjimečných případech, kdy výběry nejsou zpracovány zpět na předchozí použitou metodu vkladu, může být vyžadováno dalších 48 hodin na zpracování, což je v souladu s bezpečnostními kontrolami, jak je popsáno níže.

Informace k ostatním výběrům

U výběrů s určitou platební metodou musíte počítat s 48hodinovým zpožděním od vašeho posledního vkladu. Účelem této prodlevy je chránit hráče před tajnými dohodami a podvody. Svůj požadavek na výběr budete moci odeslat po uplynutí 48 hodin.

Ve zvláštních případech můžeme před zpracováním vašeho výběru vyžadovat další informace. Někdy je také nutné pozdržet výhry hráče, než se dokončí kontrola hry nebo vyšetřování, zda nedošlo k podvodu. To jsou však běžné kontroly, kterými zajišťujeme integritu našich her.

Jaký kurz bude použit při směně?

Pro směnu vašeho výběru z měny vašeho účtu Stars využíváme aktuální středový kurz uvedený na XE (v některých případech s malým poplatkem). Daný směnný kurz se zobrazí na obrazovce pro výběr.

Pokud potřebujete další informace, přečtěte si prosím naše Podmínky a pravidla pro zpracování transakcí reálných peněz a směnu měn.

Karty Visa s CFT

Výběry na karty Visa** mohou být omezeny pouze na zvláštní karty s možností převodu kreditních položek (Credit Fund Transfer – CFT). Karty Visa** vydávané bankami z USA tuto službu v současnosti neumožňují.

** Jakýkoliv typ karet s logem Visa.

UPOZORNĚNÍ: Vlastní limity karty si ověřte u vydavatele karty.

Pomoc při výběrech

Pokud máte nějaké dotazy ohledně výběrů nebo k pravidlům pro výběry, kontaktujte nás na adrese Zákaznické podpory.

Reálné peníze - Často kladené dotazy

Chip Stack

Zde naleznete všechny odpovědi na otázky, které možná máte k vkladům a výběrům reálných peněz na BetStars.