Bezpečné a spolehlivé výběry

Naším zásadním závazkem vůči hráčům je bezpečnost jejich finančních prostředků. Zůstatky hráčů jsou uloženy na oddělených účtech a nejsou používány na provozní výdaje. To zaručuje, že v souladu s bankovními a bezpečnostními opatřeními budou vaše prostředky dostupné a vy je budete moci kdykoliv vybrat.

Nabízené metody výběru závisí na vaší zemi pobytu. Pro zjištění metod dostupných pro vaši zemi se prosím vraťte na stránku s Informacemi o reálných penězích.

Upozorňujeme, že si vyhrazujeme právo kdykoliv použít dodatečná kritéria způsobilosti k rozhodnutí o možnostech výběru nabízených hráči.

Podrobná pravidla pro výběry

Výběry automaticky připisujeme zpět na všechny z následujících metod, které jste využili pro vklad.

Výběry budou v chronologickém pořadí provedeny metodou, kterou jste použili pro vklad. Nejprve bude použita metoda, ze které jste provedli nejstarší vklad, a jako poslední bude použita metoda, která sloužila k vašemu nejnovějšímu vkladu. Pokud se při výběru používá metoda, kterou byl proveden vklad, výběry se také smění do měny vašeho předchozího vkladu.

V případě, že platební metoda, na kterou byl výběr odeslán, byla zrušena nebo její platnost vypršela, ale vy máte u stejného ústavu jinou kartu nebo jiný účet, lze na ně vybrané prostředky připsat.

Pokud již neplatí metoda nebo účet, které jsou vám standardně nabízeny k výběru v okně „Pokladny“, nechte si tuto metodu/účet zablokovat. Než podáte žádost o výběr, kontaktujte prosím Zákaznickou podporu a vysvětlete, které metody je třeba zablokovat a z jakého důvodu.

Zobrazení výběru na výpisu účtu může nějakou dobu trvat (podrobnosti jsou uvedeny níže). Pokud již uběhla odpovídající doba a vámi vybrané prostředky pořád nedorazily, kontaktujte prosím Zákaznickou podporu, sdělte nám veškeré relevantní informace a my uděláme vše pro to, abychom vám pomohli.

Je nám líto, pokud vám naše pravidla pro výběry způsobují nepříjemnosti, ale jedná se o bezpečnostní opatření vytvořená k ochraně našich zákazníků před podvody. Zaručuje, že nikdo nemůže vydělat na zneužití účtu jiného hráče.

Visa s CFT

Pokud jste provedli vklad prostřednictvím Visa s CFT během posledních 12 měsíců, váš výběr automaticky zpracujeme zpět na karty Visa s CFT až do výše vložené částky od nejstaršího vkladu, který jste provedli touto metodou, až po ten nejnovější.

Upozorňujeme, že u automatických výběrů prostřednictvím Visa s CFTmůže být požadováno splnění dodatečných podmínek.

NETELLER a Skrill

Pokud jste během posledních šesti měsíců provedli předchozí vklady prostřednictvím služby NETELLER nebo Skrill, váš výběr bude v tomto případě převeden na NETELLER nebo Skrill, a to až do výše předchozích vkladů. Opět od nejstaršího vkladu po nejmladší vklad.

Jak obdržet své výhry

Pokud je celková částka vašeho výběru vyšší než je součet předchozích vkladů, nebo jste dříve ke vkladu využili jinou metodu než výše uvedené, můžete si podle země, v níž bydlíte, zvolit pro výběr této částky některou z následujících možností:

  • NETELLER
  • VISA (kartu Visa můžete využít jen v případě, že jste provedli nejméně jeden vklad prostřednictvím Visa s CFT v posledních šesti měsících a váš výběr na kartu Visa je v rozmezí od 100 $ do 6 500 $. Vlastní limity si ověřte u vydavatele karty). Výběr na kartu Visa bude automaticky směněn u PokerStars z měny vašeho účtu Stars na měnu vašeho posledního vkladu z Visa s CFT.
  • Skrill
  • WebMoney (pouze pokud jste v posledních 12 měsících vložili prostředky přes WebMoney)
  • Direct Bank Transfer – váš výběr je převeden přímo na váš bankovní účet.
  • Wire Transfer – váš výběr bude připsán přímo na váš bankovní účet.

Jak zadat žádost o výběr

Chcete-li zadat žádost o výběr, přihlaste se ke svému účtu Stars a navštivte Pokladnu.

Pak zvolte tlačítko „Výběr“. Zadejte částku, kterou chcete vybrat a stiskněte „Potvrdit“.

Na následující obrazovce se zobrazí, jak bude váš výběr zpracován. Jedná se pouze o předpoklad toho, jak budou vaše prostředky rozděleny. Nemůžeme zaručit, že zpracování proběhne přesně podle tohoto zobrazení. Tento odhad nebere v úvahu přechodné problémy se spojením s externími zpracovateli nebo jiné problémy s účty mimo naši kontrolu.

Před dokončením výběru zkontrolujte pečlivě informace zobrazené na této obrazovce. Pokud víte, že karta nebo účet, na které je výběr určen, byly zrušeny nebo skončila jejich platnost, zrušte prosím žádost o výběr a kontaktujte Zákaznickou podporu.

Při výběru od vás můžeme požadovat 48hodinovou prodlevu od vašeho posledního vkladu. Účelem této prodlevy je chránit hráče před tajnými dohodami a podvody. Svůj požadavek na výběr budete moci odeslat po uplynutí 48 hodin.

Výběry prováděné proti předchozím vkladům prostřednictvím služeb NETELLER a Skrill převedeme na váš účet během několika minut.

Výběry na NETELLER a Skrill, které jsou vyšší než celková částka předchozích vkladů, provedeme během 72 hodin.

Výběry zpracované na Visa s CFT odešleme ke zpracování během 72 hodin. Vyčkejte prosím následujících 3-10 pracovních dní po výběrech, než se výběry projeví na vašem výpise.

Výběry na Webmoney zpracujeme do 72 hodin.

Přímé bankovní převody zpracujeme během 72 hodin. Počítejte prosím s 3–5 pracovními dny, než se prostředky objeví na vašem bankovním účtě.

Výběry prostřednictvím wire převodů zpracujeme během 72 hodin. Počítejte prosím s 2–5 pracovními dny, než prostředky dorazí na váš bankovní účet.

Po každé transakci, kterou provedete na svém účtu Stars, vám zašleme potvrzující e-mail. Tyto informační e-maily kontrolujte po každém výběru. Zjistíte z nich, jak probíhá zpracování vašeho výběru.

Zjistíte-li, že částka, kterou můžete vybrat, je nižší než váš celkový zůstatek, může to být z některého z následujících důvodů.

  • Váš celkový zůstatek obsahuje prostředky z akcí / bonusy, které jste dostatečně nevyužili podle požadavků na sázení (projděte si prosím Podmínky a pravidla dané akce)
  • Provedli jste vklady, které ještě nebyly zpracované (podle pravidel použité platební metody)

Ve zvláštních případech můžeme před zpracováním vašeho výběru vyžadovat další informace. Někdy je také nutné pozdržet výhry hráče, než se dokončí kontrola hry nebo vyšetřování, zda nedošlo k podvodu. To jsou však běžné kontroly, kterými se přesvědčujeme o integritě svých her.

Jaký kurz bude použit při směně?

Pro směnu vašeho vkladu na měnu vašeho účtu Stars využíváme převažující kurz střed poskytovaný XE (v některých případech s malým poplatkem). Daný směnný kurz se zobrazí na obrazovce pro výběr ve chvíli, kdy vyberete svou preferovanou měnu.

Pokud potřebujete další informace, přečtěte si prosím naše Podmínky a pravidla pro zpracování transakcí reálných peněz a směnu měn.

Karty Visa s CFT

Výběry na karty Visa** mohou být omezeny pouze na zvláštní karty s možností převodu kreditních položek (Credit Fund Transfer - CFT). Karty Visa** vydávané bankami z USA tuto službu v současnosti neumožňují.

** Jakýkoliv typ karet s logem Visa.

UPOZORNĚNÍ: Vlastní limity karty si ověřte u vydavatele karty.

Pomoc při výběrech

Pokud máte nějaké dotazy ohledně výběrů nebo k pravidlům pro výběry, kontaktujte nás na adrese Zákaznické podpory.

Reálné peníze - Často kladené dotazy

Chip Stack

Zde naleznete všechny odpovědi na otázky, které možná máte k vkladům a výběrům reálných peněz na BetStars.