Výběry pomocí Wire převodu

VÝBĚRY POMOCÍ WIRE PŘEVODU

Co je wire převod?

Wire převod je metoda výběru, která vám umožňuje obdržet vaše výhry připsáním přímo na váš bankovní účet. Výhry budou našimi platebními procesory zpracovány jako mezinárodní Wire převody.

Měny pro Wire převody a povolené limity naleznete v Pokladně v sekci „Výběr“.

Jak mohu provádět výběry pomocí Wire převodu?

Chcete-li provést výběr prostřednictvím Wire převodu, přihlaste ke svému účtu Stars, klikněte na tlačítko „Pokladna“ a zvolte „Výběr“. Zadejte částku k výběru a na obrazovce výběru zvolte možnost „Wire převod“. Budete požádáni o zadání a následné potvrzení informací o vašem bankovním účtu. Až odešlete své bankovní údaje, dostanete se zpět na obrazovku výběru, abyste odeslali svůj požadavek na výběr metodou „Wire převod“.

Vyžadovány jsou pouze údaje týkající se vašeho bankovního účtu. Informace o zprostředkující bance do formuláře pro Wire převod neuvádějte.

Poznámka: Výběry prostřednictvím Wire převodů mohou být zaslány pouze na bankovní účet registrovaný na vaše jméno a země, v níž sídlí vaše banka, musí odpovídat zemi registrované u vašeho účtu Stars.

Zaslání vašeho požadavku ke zpracování nám může trvat až 72 hodin a dalších 2–5 pracovních dní potrvá, než budou vaše prostředky připsány na vámi určený bankovní účet.

Jaké bankovní údaje jsou pro zpracování přímého Wire převodu potřeba?

Jaký kurz bude použit při směně?

Pro směnu vašeho vkladu na měnu vašeho účtu využíváme aktuální středový kurz uvedený na XE (v některých případech s malým poplatkem). Pokud vyžadujete další informace, přečtěte si prosím naše Podmínky a pravidla pro zpracování transakcí reálných peněz a směnu měn.

Kolik mě bude výběr pomocí Wire převodu stát?

Za výběry pomocí „Wire převodu“ neúčtujeme žádné poplatky. Hráči však musí uhradit poplatky, které bude vyžadovat jejich banka nebo případné zprostředkovatelské banky za přijetí Wire převodu. Pro více informací o poplatcích účtovaných vaší bankou při mezinárodních Wire převodech prosím kontaktujte přímo svou banku.

Pokud máte další dotazy, kontaktujte prosím Zákaznickou podporu.

Reálné peníze - Často kladené dotazy

Chip Stack

Zde naleznete všechny odpovědi na otázky, které možná máte k vkladům a výběrům reálných peněz na BetStars.