Výběr prostřednictvím wire převodu

Wire výběry

Co je wire převod?

Wire převod je metoda výběru, která umožňuje připsat vaše výhry přímo na váš bankovní účet. Ty jsou naším platebním procesorem zpracovány jako mezinárodní wire převody.

Měny vhodné pro wire převody a povolené limity naleznete v PokerStars Pokladně na obrazovce pro výběry.

Jak mohu vložit na PokerStars wire převodem?

Pro výběr prostřednictvím wire převodu se prosím nejprve přihlaste ke svému PokerStars účtu, klikněte na tlačítko 'Pokladna' a zvolte 'Výběr'. Zadejte částku k výběru a mezi možnostmi na obrazovce výběru vyberte ‘Wire převod'. Budete požádáni o zadání a následné potvrzení informací o vašem bankovním účtu. Až je potvrdíte, dostanete se zpět na obrazovku výběru, abyste potvrdili svůj požadavek na výběr metodou ‘Wire převod’.

Vyžadovány jsou pouze údaje týkající se vašeho bankovního účtu, do formuláře pro wire převod neuvádějte informace o zprostředkující bance.

Pozn.: výběry prostřednictvím wire převodů mohou být zaslány pouze na bankovní účet registrovaný na vaše jméno a země, v níž sídlí vaše banka, musí odpovídat zemi registrované u vašeho PokerStars účtu.

Zaslání vašeho požadavku ke zpracování může trvat až 72 hodin a další 2-5 pracovních dní potrvá, než budou vaše prostředky připsány na vámi uvedený bankovní účet.

Jaké informace o bankovním účtu požadujete, abyste mohli uskutečnit wire převod?

Jak funguje směna do místní měny?

Ke směně vašich vkladů na měnu vašeho účtu PokerStars využívá PokerStars převažující kurz střed poskytovaný XE (v nutných případech s malým poplatkem). Doplňující informace prosím hledejte na naší stránce Zpracování transakcí reálných peněz a podmínky a pravidla pro směnu měn.

Kolik mě bude stát použití wire převodu u PokerStars?

PokerStars si za výběr prostřednictvím ‘Wire převodu’ neúčtuje žádné poplatky. Hráči jsou sami zodpovědní za jakékoliv poplatky z přijetí wire převodů, které vyžaduje jejich banka nebo zprostředkovatelská banka (pokud je použita). Pro více informací o poplatcích účtovaných vaší bankou při mezinárodních wire převodech kontaktujte prosím přímo svou banku.

V případě dotazů se prosím obracejte na support@pokerstars.cz.

Reálné peníze - Často kladené dotazy

Chip Stack

Zde naleznete všechny odpovědi na otázky, které možná máte k vkladům a výběrům reálných peněz na BetStars.