Účty a hry na BetStars ve více měnách

Přemýšlíte o přidání druhé měny?

Než na svůj účet BetStars přidáte druhou měnu, přečtěte si prosím následující stránky:

  • Často kladené dotazy (FAQ) o měně: Naše stránka s Často kladenými dotazy zodpovídá některé běžné dotazy na téma více měn a vysvětluje, jak používat Pokladnu ve více měnách.
  • Provozní podmínky: Provozní podmínky výslovně zakazují použití funkce více měn na BetStars se záměrem obchodovat s měnou nebo ji využít ke spekulacím.

Chcete více informací?

Často kladené dotazy týkající se účtů a her ve více měnách

Na BetStars nabízíme cash hry a turnaje v množství měn, ze kterých si vyberou všichni hráči po celém světě. Také nabízíme možnost uložení peněz ve více měnách současně, takže hráči mohou lépe spravovat své peníze podle situace a nepřicházejí o ně kvůli proměnlivému směnnému kurzu.

Níže uvádíme odpovědi na nejčastější dotazy týkající se více měn.

Jaké měny BetStars podporuje? Přidáte v budoucnu i moji oblíbenou měnu? Jak ke svému účtu mohu přidat druhou měnu? Co je ‘Preferovaná měna’? Mohu změnit svou preferovanou měnu? Jak mohu smazat měnu? Jak mohu přesouvat prostředky mezi měnami? Jak funguje automatická směna měn? Mohu se přidat ke stolu nebo přihlásit do turnaje, i když nemám účet v měně hry? Co když nechci dělat každou směnu měn manuálně? Co když chci mít všechny své peníze uložené v jediné měně, ale chci hrát hry v několika měnách? Jak jednoduše najdu hry v jiných měnách? Jak se počítají směnné kurzy na BetStars? Jsou bonusy za vklad, Battle of the Planets a jiné akce dostupné hráčům s více měnami? Mohu využít BetStars pro účely spekulace s měnou?

Reálné peníze - Často kladené dotazy

Chip Stack

Zde naleznete všechny odpovědi na otázky, které možná máte k vkladům a výběrům reálných peněz na BetStars.