Účty s více měnami

Přemýšlíte o přidání druhé měny?

Než na svůj účet Stars přidáte druhou měnu, přečtěte si prosím Provozní podmínky, které výslovně zakazují použití funkce více měn pro obchodování s měnami nebo spekulace.

Chcete více informací?

Sázení nabízíme v mnoha různých měnách, abychom vyhověli našim zákazníkům po celém světě. Také nabízíme možnost uložení peněz ve více měnách současně, takže naši zákazníci mohou lépe spravovat své peníze podle situace a nepřicházejí o ně kvůli proměnlivému směnnému kurzu.

Každý zákazník má možnost vkládat, vybírat a hrát s prostředky v amerických dolarech (USD), což může být mírně omezeno některými platebními metodami. Případně mohou mít zákazníci své peníze uložené v eurech (EUR), kanadských dolarech (CAD) či britské libře (GBP).

Pokud žijete v zemi, která je součástí Eurozóny (nebo se chystá připojit), či v zemi, ve které se používá kanadský dolar nebo britská libra, můžete si přidat druhou měnu prostřednictvím tlačítka v okně pokladny. Kliknutím na tlačítko přidáte novou měnu ke svému účtu.

Všichni zákazníci mohou otevřít Pokladnu a ke svému účtu přidat druhou měnu.

Pro podrobnosti o jednotlivých měnách, nebo pro vklad, výběr či převod peněz v dané měně, jednoduše vyberte záložku příslušné měny z možností v horní části pokladny.

Preferované měna

Vaše preferovaná měna je standardní měna vašeho účtu Stars:

  • Preferovaná měna se v Pokladně zobrazuje jako první.
  • Vaše celková částka směněná do preferované měny je zobrazena v souhrnné tabulce Pokladny.
  • Preferovaná měna je vaší standardní měnou pro převody.

Preferovanou měnu nelze smazat. Pokud si přejete smazat preferovanou měnu, musíte nejprve zvolit novou preferovanou měnu.

V pokladně můžete změnit svou preferovanou měnu nebo zůstatek měny vymazat.

Upozorňujme, že pokud uzavíráte zůstatek, jehož součástí je nevybraný bonus, bonus vyprší a vy ho již nebudete moci získat.

Dále berte na vědomí, že vaši preferovanou měnu nelze uzavřít ani nelze uzavřít měnu, pokud v této měně máte aktivní sázky, nevypořádané prostředky nebo nedokončené transakce.

Směna prostředků na jiné měny

Pro směnu prostředků z jedné měny do druhé navštivte Pokladnu.

Automatická směna měn

Nastavení automatické směny měn umožňuje automaticky směnit vaše peníze z jedné měny do druhé, kdykoliv je to potřeba, aniž bychom vás žádali o souhlas. Náš systém smění nejméně 0,5 jednotky ze zdrojové měny nebo veškerý zůstatek ve zdrojové měně, pokud je zůstatek zdrojové měny nižší než 1 jednotka. Vyhrazujeme si právo změnit minimální částku, kterou je možné směnit, bez předchozího upozornění.

Upozorňujeme: Tuto funkci můžeme automaticky zapnout, jakmile na vašem účtu bude povolena aktivita s reálnými penězi. Pokud ji chcete vypnout, přihlaste se ke svému účtu a přejděte pod „Nastavení“ > „Globální“ – „Více měn“. Na mobilním zařízení se přihlaste se ke svému účtu a přejděte pod „Nastavení a nástroje“.

Pravidla pro směnné kurzy najdete na webové stránce Zpracování transakcí reálných peněz a směny měn. Vyhrazujeme si právo bez upozornění změnit způsob počítání směnných kurzů.

Spekulace s měnami

Naše funkce více měn je určena výhradně pro zpříjemnění vašeho uživatelského zážitku. Použití funkce více měn ke spekulaci s měnami je zakázané našimi Provozními podmínkami.

Pokud pojmeme důvodné podezření, že transakce se směnou měn jsou využívány k jiným účelům, vyhrazujeme si právo zpětně účtovat jakýkoliv poplatek, kterého jsme se při směně zřekli, a použít všechna příslušná opatření, mezi něž může patřit zabavení prostředků a/nebo uzavření hráčského účtu Stars.

Reálné peníze - Často kladené dotazy

Chip Stack

Zde naleznete všechny odpovědi na otázky, které možná máte k vkladům a výběrům reálných peněz na BetStars.