Účty a hry na BetStars ve více měnách

Přemýšlíte o přidání druhé měny?

Než na svůj účet přidáte druhou měnu, přečtěte si prosím Provozní podmínky, které výslovně zakazují použití funkce více měn na BetStars pro obchodování s měnami nebo spekulace.

Chcete více informací?

Sázení nabízíme v mnoha různých měnách, abychom vyhověli našim zákazníkům po celém světě. Také nabízíme možnost uložení peněz ve více měnách současně, takže naši zákazníci mohou lépe spravovat své peníze podle situace a nepřicházejí o ně kvůli proměnlivému směnnému kurzu.

Každý zákazník má možnost vkládat, vybírat a hrát s prostředky v amerických dolarech (USD). Případně mohou mít zákazníci své peníze uložené v eurech (EUR), kanadských dolarech (CAD) či britské libře (GBP).

Pokud žijete v zemi, která je součástí Eurozóny (nebo se chystá připojit), či v zemi, ve které se používá kanadský dolar nebo britská libra, uvidíte v okně pokladny tlačítko „Přidat novou měnu“. Kliknutím na tlačítko přidáte novou měnu ke svému účtu.

Případně mohou zákazníci otevřít Pokladnu a zvolit tlačítko „Přidat měnu“, čímž ke svému účtu přidají druhou měnu.

Jakmile ke svému účtu přidáte druhou měnu, vzhled Pokladny se změní na „tabulkový“ s různými možnostmi měn. Pro podrobnosti o jednotlivých měnách, nebo pro vklad, výběr či převod peněz v dané měně, jednoduše vyberte záložku příslušné měny z možností v horní části Pokladny.

Preferované měna

Vaše preferovaná měna je standardní měna vašeho účtu Stars:

  • Preferovaná měna se v Pokladně zobrazuje jako první.
  • Vaše celková částka směněná do preferované měny je zobrazena v souhrnné tabulce Pokladny.
  • Preferovaná měna je vaší standardní měnou pro převody.

Preferovanou měnu nelze smazat. Pokud si přejete smazat preferovanou měnu, musíte nejprve zvolit novou preferovanou měnu.

Chcete-li změnit svou preferovanou měnu, zvolte záložku příslušné měny a klikněte na tlačítko „Nastavit jako preferovanou měnu“. Chcete-li smazat zůstatek měny, stačí v pokladně vybrat záložku příslušné měny a kliknout na odkaz „Smazat účet“.

Upozorňujme, že pokud uzavíráte zůstatek, jehož součástí je nevybraný bonus, bonus vyprší a vy ho již nebudete moci získat.

Dále berte na vědomí, že vaši preferovanou měnu nelze uzavřít ani nelze uzavřít měnu, pokud v této měně máte aktivní sázky, nevypořádané prostředky nebo nedokončené transakce.

Směna prostředků na jiné měny

Pro směnu prostředků z jedné měny do druhé zvolte záložku měny, do které chcete směnit prostředky, a klikněte na odkaz „Směnit zbývající prostředky na [měna]“:

Objeví se dialogové okno a nabídne vám tři možnosti:

  • Vím, kolik peněz v jiných měnách chci směnit na [měna]: Tuto možnost vyberte, pokud víte, kolik peněz chcete směnit. Například pokud víte, že chcete směnit 100 $ US dolarů na eura.
  • Vím, kolik [Currency] chci obdržet: Tuto možnost zvolte, když víte, kolik peněz chcete obdržet.
  • Chci směnit všechny své prostředky na [měna]: Tuto možnost vyberte, pokud chcete všechny své prostředky směnit do nové měny jednou rychlou transakcí.

Klikněte na tlačítko Další a posunete se ke 2. kroku, kde zadáte částku, kterou chcete směnit:

Pro směnu hotovosti zadejte částku do políčka „Hotovost“. Poté klikněte na „Další“, čímž přejdete ke 3. kroku.

Ve 3. kroku si pečlivě zkontrolujte všechny podrobnosti související s transakcí a pro dokončení směny klikněte na „Dokončit“.

Automatická směna měn

Nastavení automatické směny měn umožňuje automaticky směnit vaše peníze z jedné měny do druhé, kdykoliv je to potřeba, aniž bychom vás žádali o souhlas. Náš systém smění nejméně 0,5 jednotky ze zdrojové měny nebo veškerý zůstatek ve zdrojové měně, pokud je zůstatek zdrojové měny nižší než 1 jednotka. Vyhrazujeme si právo změnit minimální částku, kterou je možné směnit, bez předchozího upozornění.

Upozorňujeme: Tuto funkci můžeme automaticky zapnout, jakmile na vašem účtu bude povolena aktivita s reálnými penězi. Chcete-li ji vypnout, přihlaste se ke svému účtu a přejděte pod „Nastavení“ > „Globální“ – „Více měn“, kde zrušte zaškrtnutí políčka „Směnit měny automaticky bez potvrzení“. Na mobilním zařízení: Přihlaste se ke svému účtu, přejděte pod „Nastavení a nástroje“ a odškrtněte možnost „Automatická směna měn“.

Pravidla pro směnné kurzy najdete na webové stránce Zpracování transakcí reálných peněz a směny měn. BetStars si vyhrazuje právo bez upozornění změnit způsob počítání směnných kurzů.

Spekulace s měnami

Naše funkce více měn je určena výhradně pro zpříjemnění vašeho uživatelského zážitku. Použití funkce více měn na BetStars ke spekulaci s měnami je zakázané našimi Provozními podmínkami.

Pokud BetStars pojme důvodné podezření, že transakce se směnou měn jsou využívány k jiným účelům, vyhrazujeme si právo zpětně účtovat jakýkoliv poplatek, kterého jsme se při směně zřekli, a použít všechna příslušná opatření, mezi něž může patřit zabavení prostředků a/nebo uzavření zákazníkova účtu u BetStars.

Reálné peníze - Často kladené dotazy

Chip Stack

Zde naleznete všechny odpovědi na otázky, které možná máte k vkladům a výběrům reálných peněz na BetStars.