Proveďte vklad a hrajte o reálné peníze

paysafecard

Co je paysafecard?

paysafecard je na evropském trhu vedoucí společností v oblasti přeplacených internetových plateb. paysafecard můžete využít pro rychlé a bezproblémové internetové platby, aniž byste prozradili číslo kreditní karty.

Umožňuje převádět prostředky přímo z vašeho účtu „my paysafecard“ na váš účet Stars.

Jak mohu vložit prostředky na svůj účet my paysafecard?

Vložit na svůj účet „my paysafecard“ můžete pomoci PINu paysafe. Prodejní místa prosím hledejte zde.

Jak mohu provést vklad?

paysafecard je plně integrována v okně Pokladny. Pokud kliknete na „Pokladna“, a poté na „Provést vklad“, uvidíte možnost využít paysafecard. Klikněte na tlačítko paysafecard a zobrazí se obrazovka pro vklad, kde zadáte výši svého vkladu. Kliknutím na „Potvrdit“ se otevře okno prohlížeče. Pak budete mít možnost založit/nabít svůj účet „my paysafecard“ prostřednictvím poukázek paysafecard a pokračovat ve svém požadavku na vklad prostředků dostupných na zůstatku vašeho účtu „my paysafecard“. 

Máte 10 minut na dokončení autorizace vaší paysafecard, jinak vaše session vyprší. Jakmile nákup autorizujete, vraťte se prosím do Poklady a postupujte podle pokynů na obrazovce k dokončení transakce vkladu.

Použít můžete až deset karet paysafecard pro jednu transakci, která překračuje částku vkladu na jedné kartě paysafecard.

Jaké jsou limity pro vklady paysafecard?

Své aktuální limity pro vklady naleznete v Pokladně.

Jaký kurz bude použit při směně?

Pro směnu vašeho vkladu na měnu vašeho účtu využíváme aktuální středový kurz uvedený na XE (v některých případech s malým poplatkem). Potřebujete-li další informace, přečtěte si prosím naše Pravidla a podmínky pro zpracování transakcí reálných peněz a směnu měn.

Kolik mě používání paysafecard bude stát?

Za použití my paysafecard si neúčtujeme žádné poplatky. Hráči jsou zodpovědní za uhrazení poplatků, které požaduje my paysafecard.

Pokud máte další dotazy, kontaktujte prosím Zákaznickou podporu.

Reálné peníze - Často kladené dotazy

Chip Stack

Zde naleznete všechny odpovědi na otázky, které možná máte k vkladům a výběrům reálných peněz na BetStars.