Ověření přes SMS (beta)

Oceňovaný BetStars software je ten nejbezpečnější ve online světě. Nyní však můžete ještě více zvýšit bezpečnost svého hráčského účtu použitím služby “Ověření přes SMS”.

Pokud ji budete mít aktivovanou, dostanete SMS s tajným kódem ve chvíli, kdy systémy BetStars zaznamenají nějakou neobvyklou aktivitu související s vaším BetStars účtem. 

Možnost provést transakci reálných peněz (včetně vkladů, výběrů, převodů, registrace do turnajů a usednutí k cash game stolům) bude pozastavena, dokud do softwaru BetStars nezadáte tajný kód (který vám zašleme v SMS). 

Tato služba je všem uživatelům poskytována bezplatně a představuje další bezpečnostní mechanismus, který zaručí, že hráčské účty na BetStars zůstanou v bezpečí a chráněné od všech možných hrozeb v online prostředí.

Jak přiřadím číslo mobilního telefonu ke svému účtu? Jak si na svůj účet aktivuji Ověření přes SMS? (Upozorňujeme, že tato funkce nemůže být aktivována ani deaktivována ze softwaru BetStars Mobile.) Jak vypnu Ověření přes SMS na svém účtu? Proč se mi nedaří zaregistrovat do této služby? Jak pozná BetStars server ‘neobvyklou aktivitu’? Co se stane, když server rozpozná neobvyklou aktivitu? Náhodou jsem zapnul tuto funkci a navíc ztratil svůj mobilní telefon. Co mám dělat? Bude můj účet díky Ověření přes SMS naprosto bezpečný? Mohu sdílet Ověření přes SMS s kamarádem? Budu platit nějaké poplatky, pokud si zavedu Ověření přes SMS? Aktivoval jsem si službu Ověření přes SMS, ale nepřišel mi žádný kód. Jak rychle dostanu ověřovací kód?

Zodpovědné hraní

Responsible Gaming

Zavázali jsme se podporovat zodpovědné hraní a současně chceme hráčům poskytnout zábavnou a pozitivní herní zkušenost.